AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Bakoyannis: Pa marrėveshje pėr emrin nuk ka BE dhe NATO

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Bakoyannis: Pa marrėveshje pėr emrin nuk ka BE dhe NATO   27.10.08 11:19

Shefja e diplomacisė greke, Dora Bakoyannis deklaroi tė hėnėn se qėllimi i vetėm politikės grek nė raport me Shkupin ėshtė zgjidhja e kontestit tė emrit.
Shefja e diplomacisė greke kėtė e deklaroi pėr gazetėn e pėrditshme „Ta Nea“, duke shtuar se Athina ėshtė absolutisht stabile me pozicionet e saj pėr ēėshtjen e kontestit tė emrit tė Maqedonisė.

“Vetėm kur tė vijmė deri tek njė marrėveshje tė pranueshme nga tė dyja palėt, do tė dakordohemi pėr anėtarėsimin e Maqedonisė nė BE dhe NATO“, deklaroi Bakoyannis
Back to top Go down
View user profile
 
Bakoyannis: Pa marrėveshje pėr emrin nuk ka BE dhe NATO
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: