AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Lajēak: Bosnja kurrė s’do ndahej nė mėnyrė tė qetė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Lajēak: Bosnja kurrė s’do ndahej nė mėnyrė tė qetė   27.10.08 11:14

Pėrfaqėsuesi i lartė i bashkėsisė ndėrkombėtare nė Bosnjė e Hercegovinė, Miroslav Lajēak, ka deklaruar se ky vend asnjėherė nuk do tė mund tė ndahej nė mėnyrė tė qetė, dhe se koncepti i vetėm i mundshėm ėshtė shteti i pėrbashkėt.
"Perspektiva e vetme pėr Bosnjėn ėshtė ardhmėria e pėrbashkėt. Koncepti i ndarjes asnjėherė nuk do ta ketė miratimin e tre popujve", ka deklaruar diplomati sllovak pėr mediat e Ēekisė. /rel/
Back to top Go down
View user profile
 
Lajēak: Bosnja kurrė s’do ndahej nė mėnyrė tė qetė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: