AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Scolari: Rafa Benitez ėshtė inteligjent

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Scolari: Rafa Benitez ėshtė inteligjent   27.10.08 11:07

Menaxheri i Chelseat, Luiz Felipe Scolari, ka thėnė se tė zgjedhurit e tij nė ndeshjen e djeshme tė Premierligės ndaj Liverpoolit, nuk treguan lojėn e tyre tė zakonshme, duke shtuar edhe se Benitez ėshtė njė trajner inteligjent.
Blutė nė ndeshjen e djeshme ndaj Liverpoolit pėsuan humbjen e parė nė shtėpi nė Premierligė qė nga viti 2004.

“Nė pjesėn e parė ne dominuam lojėn. Nė tė dytėn kishim mė shumė posedim derisa arrinim nė afėrsi golit dhe harkonim topin shumė mirė, por aty ishin mbrojtės tė mirė dhe fituan ēdo top”, ka thėnė Scolari.

“Ne nuk luajtėm siē luan Chelsea zakonisht. Ata kishin tetė lojtar nė mbrojtje dhe nuk kishte hapėsirė pėr tė luajtur me topin, e vetmja hapėsirė ishte tė harkosh. Ne nuk fituam asnjė harkim. Ky nuk ėshtė futbollin tė cilin ne e luajmė normalisht”.

“Ne duhet tė luajmė dhe ta prekim topin, pasi qė nuk kemi sulmues tė lartė. Kjo mė bėn tė zemėruar. Iu thash lojtarėve tė luajnė me topin, por ata e humbnin vetėbesimin. Rafa Benitez ėshtė shumė inteligjent. Ai e din se ne nuk kemi sulmues shtatlartė”, ka shtuar braziliani
Back to top Go down
View user profile
 
Scolari: Rafa Benitez ėshtė inteligjent
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KONSHENS & DARRIO BACKED BY DJ RAFA (FIRESTARTER SOUND) @ RUDE7, MANNHEIM, GERMANY 10.09.2011

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: