AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
October 2017
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Wenger: Lufta pėr titull do tė jetė interesante

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Wenger: Lufta pėr titull do tė jetė interesante   27.10.08 11:06

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, thotė se lufta pėr titull do tė jetė shumė e ekuilibruar dhe ēdo dobėsi do tė dėnohet.
“Para njė jave tė gjithė thoshin se Chelsea ėshtė super-favorit, tash thonė Liverpooli. Gjėrat ndryshojnė shpejt, andaj beteja do tė bėhet shumė mė interesante”, thotė Wenger.

“Sezonin e kaluar ishim shumė afėr dhe me 83 pikė nė njė rast tjetėr do tė mund tė ishim kampionė. Por, Manchester United kishte njė pjesė tė dytė tė shkėlqyeshme tė sezonit, ne lėshuam paksa nivelin e kualitetit dhe e humbėm titullin. Ende besoj se dobėsi tė vogla do tė paguhen shumė shtrenjtė”, shton francezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Wenger: Lufta pėr titull do tė jetė interesante
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: