AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Benitez: Mund tė fitojmė edhe pa Torres

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Benitez: Mund tė fitojmė edhe pa Torres   27.10.08 11:05

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, ka vetėm fjalė lavdėruese pėr tė pėrzgjedhurit e tij, pas fitores sė mbrėmshme ndaj Chelseat nė Stamford Bridge.
Liverpooli rrėnoi pathyeshmėrinė e bluve nė fushė tė vet dhe arriti ta fitojė atje ku asnjė ekip i Premierligės nuk kishte fituar nė 86 ndeshjet e fundit.

“Tė gjithė flitnin se sa vėshtirė do ta kemi tė luajmė nė Chelsea pa Fernando Torres. Ai ėshtė lojtar kyē pėr ne i cili mund ta ndryshojė vazhdėn e ndeshjes dhe gjithmonė ėshtė tmerr pėr mbrojtėsit”, ka thėnė Benitez.

“Por, nėse angazhohemi mirė si ekip, atėherė mund tė luajmė siē e bėmė kėtė dje. Dhe nėse duhet tė luajmė edhe njė ose dy ndeshje pa Fernandon, mendoj se kemi mjaft kualitet ta bėjmė kėtė”, ka shtuar spanjolli
lol!
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez: Mund tė fitojmė edhe pa Torres
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Fernando Torres

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: