AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Spalletti: Jam i rrezikuar!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Spalletti: Jam i rrezikuar!   27.10.08 11:05

Trajneri i Romės Luciano Spalletti ka pranuar se ai ėshtė duke e ndier presionin se ai ėshtė nė rrezik pėr ta humbur punėn e tij te Giallorosėt, pasi skuadra pėsoi edhe njė humbje tė radhės nė Serie A.
“Jam i inatosur me ata qė thonė se lojtarėt nuk mė dėgjojnė mė. Nuk e di nėse ka pėrfunduar cikli i dėshtimeve, mirėpo ne duhet tė vazhdojmė mė tutje”.

“A jam i rrezikuar? Ndjej se po. Skuadra duhet tė merret edhe me mua edhe me tė tjerėt. Megjithatė, unė do tė vazhdoj punėn time derisa nuk ndodh ndryshe”, ka thėnė Spalletti.

Kryeqytetasit janė vetėm disa pikė me lartė zonės sė rrezikut dhe duket se ambiciet e tyre pėr Scudetto janė shuar.
Back to top Go down
View user profile
 
Spalletti: Jam i rrezikuar!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: