AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Amauri: Juventus ėshtė kombėtarja ime

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Amauri: Juventus ėshtė kombėtarja ime   27.10.08 11:03

Sulmuesi brazilian Amauri nuk shqetėsohet pėr tė ardhmen e tij me pėrfaqėsuese, qoftė atė tė Brazilit ose tė Italisė, pasi qė ai tashmė e ndjen Juventusin si kombėtare.
“Goli nė derbi ishte diēka e mrekullueshme, meqenėse ishte njė ndeshje e veēantė. Merita mė e madhe i takon Pavel Nedvedit i cili bėri njė asistim tė mirė, mirėpo edhe unė kisha fat me gjuajtjen time”.

“E rėndėsishmja ėshtė qė shėnova dhe goli im na ndihmoi ta fitojmė ndeshjen. Po kaloj njė moment shumė tė bukur, megjithatė ne duhet tė vazhdojmė tė jemi tė suksesshėm”.

“Pasi e mposhtėm Real Madridin dhe Torinon mund tė them qė Juventusi nuk i frikohet asnjė skuadre”, ka thėnė Amauri.
Back to top Go down
View user profile
 
Amauri: Juventus ėshtė kombėtarja ime
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: