AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gilardino: Vetėm Interi ėshtė mė i mirė se ne

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Gilardino: Vetėm Interi ėshtė mė i mirė se ne   16.08.08 18:13

Sulmuesi i Fiorentinės, Alberto Gilardino, beson se skuadra e tij ėshtė po aq e fuqishme sa Milani, Juventusi dhe Roma, ndėrsa pėr njė shkallė mė ulėt sesa Inter.
“Vetėm Interi ėshtė mė i mirė se ne. Kemi shumė sulmues me kualitet tė lartė nė skuadėr. Unė po mendoj vetėm pėr Fiorentinėn dhe asgjė tjetėr nuk ka rėndėsi pėr mua”.

“Prandelli ėshtė ai i njėjti qė ka qenė te Parma sa i pėrket punės dhe besoj se do tė mund tė arrijmė shumė. Mutu nuk mund tė krahasohet me asnjė lojtar. Ai ka kualitete tė cilat e bėjnė unik dhe tė veēantė nga tjerėt”, ka thėnė ish-sulmuesi i Milanit
Back to top Go down
View user profile
 
Gilardino: Vetėm Interi ėshtė mė i mirė se ne
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: