AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Senna: Dua tė pensionohem te Villareal

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Senna: Dua tė pensionohem te Villareal   16.08.08 18:13

Marcos Senna ka njoftuar se ai dėshiron tė qėndroje te skuadra e Villarealit deri nė fund tė karrierės dhe shpreson se pėrfaqėsuesi i tij do tė bisedojė me drejtuesit e klubit pėr njė kontratė tė re e cila do ta mbajė atė te Nėndetėsja e Verdhė.
“Tani jam te Villareal dhe jam shumė i pėrqendruar dhe i lumtur kėtu. Jam aq i lumtur saqė dėshiroj tė qėndroj pėr njė kohė tė gjatė”.

“Nė fakt ėshtė ėndrra ime qė tė qėndroj kėtu shumė mė gjatė se dy vite deri kur mė pėrfundon kontrata (2010). Shpresoj qė agjenti im tė bisedojė me drejtuesit e klubit pėr ta rinovuar kontratėn time”.

“Ėshtė diēka qė vėrtet e dua dhe shpresoj se do tė mė lejonte tė qetėsohem nėse ia arrij qėllimit. Mendoj se kam shumė pėr t’i dhėnė futbollit dhe kėsaj skuadre”, ka thėnė spanjolli me prejardhje braziliane
Back to top Go down
View user profile
 
Senna: Dua tė pensionohem te Villareal
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: