AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Vllaznia humbet si vendas ndaj Napolit

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Vllaznia humbet si vendas ndaj Napolit   16.08.08 18:10

Ekipi i vetėm shqiptar i mbetur nё garat evropiane, Vllaznia, ka pёsuar njё humbje goditėse prej 3-0 nё Loro Boriqi ndaj ekipit italian, Napoli, nё kuadėr tё ndeshjeve pёr Kupёn UEFA.
Dy gola tё Inacio Pia dhe njё nga German Denis, i kanё dhenё rehatinё ekipit italian, qё ndeshjen e dytё do ta zhvillojё nё fushё tё vet.

Edhe pse pjesa e parė takoi kryesisht skuadrės vendase, ishin mysafirėt ata qė u gjetėn mė sė miri pėrpara portės, me anё tё Pia (28’).

Edhe fillimi i pjesės sё dytё e ka gjetur tё saktё tё njėjtin lojtar, i cili shёnon pёr tё dytёn herё (46’). Rezultatin e ka vulosur Denis me golin e minutės sё 75-tё.
Back to top Go down
View user profile
 
Vllaznia humbet si vendas ndaj Napolit
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: