AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2018
SunMonTueWedThuFriSat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Silva nė vend tė Berryt nė Anfield?

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Silva nė vend tė Berryt nė Anfield?   11.08.08 4:03

Sipas mediave angleze, bashkėpronarėt amerikan tė Liverpoolit, dėshirojnė tė sjellin nė Anfield mesfushorin spanjoll David Silva nė vend tė atij anglez Garreth Berry.
Pronarėt e klubit nuk pajtohen me vlerėsimin e Aston Villas, qė kėrkon 18 milionė funte pėr Berryn. Sipas News of the World, ata tash janė tė gatshėm ta ndajnė njė shumė tė tillė pėr lojtarin e Valencias, David Silva.

Spanjolli shkėlqeu nė ndeshjen e Euro 2008 dhe ėshtė shumė e mundshme qė ai tė largohet nga Mestalla pas krizės financiare tė klubit spanjoll.

Me angazhimin e Silvas, Liverpool do t’i zgjidhte problemet nė mesfushėn e majtė, me tė cilat Benitez pėrballet qė kur ka arritur nė klubin anglez.

Por pėr tė marrė shėrbimet e spanjollit, Liverpool do tė duhet tė pėrballet me njė konkurrencė tė fortė, pasi qė interesim pėr tė kanė shprehur edhe Barcelona, Atletico Madrid dhe Manchester United
Back to top Go down
View user profile
 
Silva nė vend tė Berryt nė Anfield?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: