AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Mourinho ia mbyll derėn Quaresmas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Mourinho ia mbyll derėn Quaresmas   11.08.08 4:00

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, ia ka mbyllur derėn portugezit, Ricardo Quaresma, duke thėnė se zikaltrit kanė mjaftė mesfushorė krahu nė skuadėr.
“Quaresma mund t’i japė skuadrės mundėsinė pėr tė luajtur me opsione tjera, mirėpo ne tanimė kemi shumė mesfushorė anėsorė”.

“Nėse dėshirojmė tė luajmė nė krahė, atėherė e kemi Figon dhe Mancinin. Ose mund tė luajmė me njė mesfushor anėsor dhe me dy sulmues, qė po ashtu kemi plot”, kanė qenė fjalėt e Mourinhos
Back to top Go down
View user profile
 
Mourinho ia mbyll derėn Quaresmas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: