AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ēelen zyrtarisht Lojėrat Olimpike

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ēelen zyrtarisht Lojėrat Olimpike   08.08.08 9:49

Nė stadiumin "Foleja e Zogut" nė Pekin, me lojėra dritash, fishekzjarrėsh, dhe lojėn e afro 15 mijė figurantėve - qė kanė krijuar njė atmosferė mbresėlėnėse - tė premten, zyrtarisht janė hapur Lojėrat Olimpike "Pekin 2008".
Nė kėtė ceremoni morėn pjesė 90 mijė spektatorė, nė mesin e tė cilėve edhe mbi 80 kryetarė shtetesh dhe qeverish
Back to top Go down
View user profile
 
Ēelen zyrtarisht Lojėrat Olimpike
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: