AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gomez : Villa dhe Silva do tė qėndrojnė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Gomez : Villa dhe Silva do tė qėndrojnė   08.08.08 9:41

Zėvendėspresidenti i Valencias, Fernando Gomez, ka deklaruar se dyshja, David Villa dhe David Silva, nuk do tė largohen nga Mestalla.
Pas bisedimeve tė ndara me dy agjentėt e lojtarėve, Fernando Gomez ka pranuar se Valencia duhet tė rinovojė kontratat e dy futbollistėve, mirėpo duke qenė i bindur se kjo do tė arrihet.

“Kam biseduar me agjentin e Villas dhe atė tė Silvas, pasi ėshtė e njėjta situatė. Dėshirojmė qė lojtarėt tė qėndrojnė kėtu, prandaj bisedimet do tė vazhdojnė”, ka deklaruar Gomez
Back to top Go down
View user profile
 
Gomez : Villa dhe Silva do tė qėndrojnė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Selena Gomez
» Selena Gomez
» Stevie Wonder DVD Live at the AEG Arena London 2008
» Selena Gomez
» MAYUMI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: