AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2018
SunMonTueWedThuFriSat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Walcott: Topēinjtė do ta fitojnė Ligėn

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Walcott: Topēinjtė do ta fitojnė Ligėn   08.08.08 9:38

Sulmuesi i Arsenalit, Theo Walcott, mendon se nėse ai dhe skuadra e tij vazhdojnė tė tregojnė formė tė mirė nė sezonin qė vjen, ata do ta fitojnė Ligėn Premier.
“Nėse tė gjithė besojnė nė vetvete dhe nė fuqinė e skuadrės, ju siguroj se mund tė fitojmė gjithēka. Krejt ēka duhet tė bėjmė ėshtė tė mendojmė pėr fitore”.

“Ne nuk kemi njė skuadėr me emra tė mėdhenj, mirėpo tė gjithė luajnė sė bashku, e dimė mėnyrėn tonė tė lojės dhe ėshtė mė lehtė kur gjatė transferimeve nuk vijnė shumė lojtarė tė rinj”.

“Qėllimi kryesor ėshtė qė ta fillojmė ndeshjen e parė tė sezonit dhe qė nga ajo lojė tė fillojmė tė ngrihemi si individualisht dhe si ekip. Unė gjithmonė kam dhėnė 100% nga vetja dhe nuk ka rėndėsi nėse shėnoj ose jo. Ėshtė me rėndėsi qė tė jem i kėnaqur me veten kur nė njė ndeshje e jap maksimumin”, ka thėnė i riu anglez.

Arsenal do ta zhvillojė takimin e parė nė “Emirates” kundėr West Bromėich Albion me 16 gusht nė orėn 12:45
Back to top Go down
View user profile
 
Walcott: Topēinjtė do ta fitojnė Ligėn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: