AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Abbas dhe Olmert takohen tė mėrkurėn

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Abbas dhe Olmert takohen tė mėrkurėn   07.08.08 16:24

Pėr tė biseduar mbi procedimin e mėtejshėm lidhur me konfliktin nė Lindjen e Mesme, kryeministri izraelit, Ehud Olmert dhe presidenti palestinez, Mahmoud Abbas do tė takohen ditėn e mėrkurė.
Pėrfaqėsues tė tė dyja palėve konfirmuan takimin nė rezidencėn e Olmertit nė Jerusalem.

Abbas do tė bisedojė mbi pikat izraelite tė kontrollit nė zonat palestineze dhe fatin e tė burgosurve palestinezė, njofton DW.

Si Izraeli ashtu edhe autoriteti palestinez i janė larguar synimit tė shprehur nga Shtetet e Bashkuara tė Amerikės pėr arritjen e njė marrėveshjeje tė paqes deri nė fund tė kėtij viti.
Back to top Go down
View user profile
 
Abbas dhe Olmert takohen tė mėrkurėn
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: