AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Italia ashpėrson masat ndaj tė huajve nė vend

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Italia ashpėrson masat ndaj tė huajve nė vend   07.08.08 16:21

Pas vendosjes sė gjendjes sė jashtėzakonshme nė Itali, Bashkimi Evropian ėshtė duke shqyrtuar politikėn e Italisė ndaj tė huajve.
Qeveria e kryeministrit italian, Silvio Berlusconi, po i shton masat e sigurisė nė kampet e refugjatėve.

Qeveria italiane ka njoftuar gjithashtu se do t“i rishqyrtojė planet pėr bashkim familjar dhe pranimin e refugjatėve.

Italia planifikon qė gjatė procedurės pėr bashkim familjar tė aplikojė edhe testin e ADN-sė. /D-Welle/
Back to top Go down
View user profile
 
Italia ashpėrson masat ndaj tė huajve nė vend
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: