AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Mlladiq fshihet nė kufirin me Maqedoninė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Mlladiq fshihet nė kufirin me Maqedoninė   07.08.08 16:18

Gazeta britanike, "Mirror", dhe ajo austriake, "Kronen Zeitung", kanė shkruar pėr vendin nė tė cilin ndodhet Ratko Mlladiq, i kėrkuar pėr krime lufte nė ish-Jugosllavi.
Media britanike njofton se Ratko Mladiq me qindra ushtarė qėndron i fshehur pranė kufirit me Maqedoninė, derisa kėto informata pohon t’i ketė marrė nga njė ish-truproje e Mlladiqit, i cili dėshiron ta rrėmbejė shpėrblimin prej pesė milionė dollarėsh qė e ka ofruar Tribunali i Hagės pėr atė qė do tė ndihmojė nė kapjen e kriminelit.

Tė njėjtėn gjė e ka pohuar edhe gazeta austriake, “Kronen Zeitung”, duke u bazuar nė burime anonime. Sipas dy gazetave nė fjalė Mlladiq ėshtė nė gjendje tė keqe shėndetėsore dhe atė e ruajnė rreth 200 ushtarė nė njė bunker nė kufi me Maqedoninė.
Back to top Go down
View user profile
 
Mlladiq fshihet nė kufirin me Maqedoninė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: