AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes   05.08.08 21:23

Kryeministri i Republikės sė Kosovės, Hashim Thaēi, ka emėruar Fehmi Mujotėn ministėr tė Mbrojtjes, ndėrsa pritet qė sė shpejti tė bėhen edhe emėrimet tjera, pėrfshirė dhe shefin e shėrbimit tė zbulimit tė Kosovės, kanė thėnė tė hėnėn zyrtarė tė Qeverisė nė Prishtinė.
Mujota, 45-vjeē, qė vije nga radhėt e PDK-sė, pritet tė drejtojė Forcėn e Sigurisė sė Kosovės, forcė kjo qė sipas planit tė Ahtisaarit pritet t’i ketė 2.500 pjesėtarė tė armatosur lehtė dhe 800 rezervistė.
Back to top Go down
View user profile
 
Fehmi Mujota, ministėr i Mbrojtjes
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: