AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Aragones: Vila dhe Silva mund tė pėrshtaten shumė mirė nė futbollin italian

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Aragones: Vila dhe Silva mund tė pėrshtaten shumė mirė nė futbollin italian   01.08.08 5:58

Ish-pėrzgjedhėsi i kombėtares sė Spanjės, Luis Aragones, i cili tashmė drejton skuadrėn turke, Fenerbahēe, ka shprehur mendimin se David Vila dhe David Silva, do tė mund tė pėrshtateshin shumė mirė nė Serie A.
"Vila mund tė jap rezultat nė cilėndo ligė, si nė Itali, Spanjė apo Angli. Ai ėshtė njė golashėnues i shkėlqyeshėm. Golat janė specialiteti i tij. Ndėrkohė, edhe Silva ėshtė futbollist i madh dhe do tė pėrshtatej mjaft mirė nė futbollin italian. Mendoj se tė dy kėta lojtarė do tė ishin blerje tė shkėlqyeshme pėr klubet italiane", ka theksuar Aragones. Mė pas strategu 70-vjeēar spanjoll, ka folur edhe pėr Ronaldinjon dhe Murinjon, tė cilėt duket se e kanė ringjallur ligėn italiane. "Murinjo? Vlerat e tij nuk mund tė vihen nė dyshim. Ai ėshtė njė trajner i madh dhe mjafton tė shikosh tė arriturat e tij me Porton dhe Ēelzin. Po ashtu edhe Ronaldinjo ėshtė njė nga futbollistėt mė tė mirė nė botė dhe do t'i jap njė ngjyrė tjetėr kampionatit italian".
Back to top Go down
View user profile
 
Aragones: Vila dhe Silva mund tė pėrshtaten shumė mirė nė futbollin italian
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: