AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Arsenali nuk kėrkon sulmues

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Arsenali nuk kėrkon sulmues   01.08.08 5:53

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka pėrjashtuar mundėsinė e arritjes sė ndonjė sulmuesi tė ri nė Emirates gjatė kėsaj vere.
“Nuk jemi tė mangėt nė sulmues sa mendojnė njerėzit. E kemi Carlos Vela, i cili ėshtė pėrshtatur mirė nė ekip dhe Bendtner ka qenė njė forcė nė fund tė sezonit tė kaluar. Ai do ta konfirmojė kėtė edhe kėtė vit sėrish”, ka thėnė Wenger.

“Nė tė gjitha zonat nė pėrgjithėsi jemi nga njė lojtarė tė mangėt. Por nė sulm nuk kemi nevojė pėr asnjė”, ka shtuar francezi
Back to top Go down
View user profile
 
Arsenali nuk kėrkon sulmues
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: