AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Dalic, trajneri i ri i Dinamos: Synimi? Ruajtja e titullit kampion

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Dalic, trajneri i ri i Dinamos: Synimi? Ruajtja e titullit kampion   30.07.08 17:18

Zllatko Dalic eshte zyrtarizuar si trajneri I Dinamos dhe do te zevendesoje ne pankinen e kampioneve te Shqiperise, argjentinasin Marcelo Zuleta, I cili u largua dy jave me pare pasi zhvilloi vetem nje ndeshje ne Ligen e Kampioneve. Dalic, I cili me pare ka drejtuar Varteksin ne kampionatin kroat si dhe kombetaren U-21 te Kroacise ka nenshkruar nje kontrate 2-vjecare me Dinamon. Gjate prezantimit te trajnerit te ri, presidenti I Dinamos, Besnik Sulaj ka zbuluar se interesohej prej vitesh per Dalic dhe se beson te eksperienca e tij.
Back to top Go down
View user profile
 
Dalic, trajneri i ri i Dinamos: Synimi? Ruajtja e titullit kampion
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: