AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit   30.07.08 16:49

Ekipi i Arsenalit, arriti ta kompletojė edhe njė transferim tjetėr, dhe ka angazhuar nė radhėt e veta mesfushorin Amaury Bischoff.
Bischoff, i cili ėshtė pjesė e kombėtares portugeze U21, ėshtė pėrforcimi i katėrt pėr Arsene Wengerin. Ekipi do tė arrijė nė Emirates nga Werder Bremeni, pasi qė refuzoi tė nėnshkruajė marrėveshjen e re, me qėllim qė tė kalojė nė Arsenal.

Mesfushori ėshtė i lindur nė Francė ndėrsa ka luajtur pėr kėtė kombėtare deri nė moshėn 18-vjeēare, dhe pastaj ka vendosur tė luajė pėr Portugalinė.

Pozita natyrale e Bischoff ėshtė qendra e mesfushės, por ai mund tė luajė edhe nė pozicionin e anėsorit tė djathtė.

Bischoff menjėherė do tė udhėtojė pėr nė Austri, ku do tė bashkohet me lojtarėt tjerė tė Arsenalit. Nė sezonin e ri tė topēinjve, ai do ta mbajė fanellėn me numrin 28
Back to top Go down
View user profile
 
Bischoff kalon nė radhėt e Arsenalit
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: