AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Vidhen tri mijė pasaporta nė Britani

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Vidhen tri mijė pasaporta nė Britani   30.07.08 15:49

Britania ka filluar hetimin urgjent pėr vjedhjen e 3000 pasaportave tė zbrazėta dhe vizave britanike. Vjedhja u bė nga njė kamion sigurie nė Manēester.
Burimet zyrtare thanė se elementet teknologjike tė sigurisė nuk mund tė pėrdoren nga grabitėsit e pasaportave. Pa kėto elementė pasaportat janė tė pavlefshme.

Kjo vjedhje ėshtė e fundit nė serinė e dokumenteve zyrtare tė humbura nga punonjėsit civilė, qė pėrmabjnė informacione pėr qytetarėt
Back to top Go down
View user profile
 
Vidhen tri mijė pasaporta nė Britani
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: