AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 BE shtyn vendimin pėr Serbinė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: BE shtyn vendimin pėr Serbinė   29.07.08 7:13

BE ka shtyrė njė vendim pėr lidhje mė tė ngushta me Serbinė derisa tė marrė njė raport nga OKB pėr bashkėpunim tė Serbisė me gjykatėn e Hagė, njoftoi BBC.
Ambasadorėt e BE-sė qė u takuan nė Bruksel gjithashtu thanė se ata po prisnin qė ish- udhėheqėsi serb i Bosnjės, tashmė i arrestuar, tė transferohet nė Hagė.

Fillimisht ambasadorėt e Kėshillit tė Ministrave tė BE, ranė dakord bashkė me komisarin e zgjerimit, Olli Rehn, t’i dėrgojnė njė mesazh Serbisė duke premtuar direkt marrėveshjen e MSA-sė, por Holanda dhe Belgjika kėrkuan tė presin vendimin e Hagės
Back to top Go down
View user profile
 
BE shtyn vendimin pėr Serbinė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: