AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
» Arrestohet mashtruesi Agron Qehaja - kėrkonte ndihma nė emėr tė Familjes sė Adem Jasharit !
20.03.14 7:36 by zyrtare

» formatizimi i telefonave nokia
13.12.11 7:12 by donaldi

» Telefono falas nga PC
27.11.10 1:01 by celi

» Urime Urime Ditlindja...!
25.05.09 11:15 by Guest

» Disa code per nokia
18.02.09 18:47 by Guest

» Disa code per Nokia
18.02.09 18:45 by Guest

» disa code per Nokia
18.02.09 18:44 by Guest

» Pele: Lojtarėt e mėdhenj nganjėherė nuk bėhen trajnerė tė mėdhenj
30.10.08 11:33 by koni

» Renova eliminon Vardarin nga Kupa e Maqedonisė
30.10.08 11:32 by koni

March 2015
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 
Share | 
 

 Telefono falas nga PC

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Number of posts: 85
Age: 25
Registration date: 2008-07-19

PostSubject: Telefono falas nga PC   28.07.08 15:39

telofonim falas nga pc me program i cili gjindet falas ne www.globe7.com
vetem duhet regjisrim dhe shikim i videove sepse nga shikimi i videove fiton minuta per te biseduar
Back to top Go down
View user profile http://albasound.tk
tina
GuestPostSubject: tungi   28.06.09 3:09

tung loqkiii
Back to top Go down
celiNumber of posts: 1
Registration date: 2010-11-27

PostSubject: Re: Telefono falas nga PC   27.11.10 1:01

sa or duhet me shiku per 1 $
Back to top Go down
View user profile http://www.albasound.tk
 

Telefono falas nga PC

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: -