AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Eto’o lutet: Kalderon mė merr te Reali

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Eto’o lutet: Kalderon mė merr te Reali   28.07.08 7:42

Sipas tė pėrditshmes spanjolle “AS”, sulmuesi i Barcelonės ėshtė takuar rastėsisht nė Vjenė me presidentin e Realit tė Madridit, Ramon Kalderon, i cili kishte shkuar nė kryeqytetin e Austrisė pėr tė parė finalen e Evropianit, atė midis Spanjės dhe Gjermanisė. Takimi ishte shumė miqėsor dhe shumė i suksesshėm. Nė njė moment, Eto’o u bė shumė serioz dhe i kėrkoi njė favor shumė tė madh Kalderonit: “Mė merr te Reali. Ju lutem, bėjeni kėtė pėr mua. Ajo qė ndodhi sezonin e kaluar tashmė ėshtė harruar. Te Reali kam shumė miq dhe nėse ju mė merrni nė Madrid, atėherė do tė jem shumė i lumtur”.
Back to top Go down
View user profile
 
Eto’o lutet: Kalderon mė merr te Reali
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: