AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Pekin, njė natė pa gjumė pėr tė siguruar njė biletė tė Lojrave Olimpike

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Pekin, njė natė pa gjumė pėr tė siguruar njė biletė tė Lojrave Olimpike   28.07.08 7:33

meshume se 150 mije persona kane kaluar naten perpara stadiumit Olimpik te Pekinit dhe bileterive ne qytetet e tjera kineze per te blere nje bilete per Lojrat Olimpike qe do te nisin me 8 gusht. Organizatoret e ketij kompeticioni kane hedhur ne treg partine e fundit pre 250 mije biletash, nderkohe mbi 30 mije persona kane pritur me ore te tera perpara stadiumit te Pekinit, duke krijuar dhe radhen me te gjate ne historine e biletarive sportive.
Back to top Go down
View user profile
 
Pekin, njė natė pa gjumė pėr tė siguruar njė biletė tė Lojrave Olimpike
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: