AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kapelo, ne pankinen e kombetares angleze edhe pas boterorit 2010

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kapelo, ne pankinen e kombetares angleze edhe pas boterorit 2010   28.07.08 7:32

Fabio Kapelo ka pergenjeshtuar zerat se ai do te largohet nga pankina e kombetares se Anglise pas Boterorit 2010 qe do te zhvillohet ne Afriken e Jugut. Tekniku italian mori drejtimin e skuadres angleze pas deshtimit te saj ne eliminatoret per kualifikimin ne Euro 2008, duke zevendesuar Stiv Meklaren. “Une kam nje kontrate me federaten angleze deri ne vitin 2012 dhe kam ndermend ta respektoj ate deri ne fund. Te gjitha detajet jane te percaktuara qarte ne kontraten time dhe nuk kam ndermend te shkel asnje prej tyre, ashtu sic jam i sigurte se Fedeta Angleze nuk do ta beje nje gje te tille“, ka bere te ditur Fabio Kapelo
Back to top Go down
View user profile
 
Kapelo, ne pankinen e kombetares angleze edhe pas boterorit 2010
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» New Third Day album coming Oct. 19
» New Drummer In Disciple???
» Free Ulterium Records Sampler
» First time On CD Black Bach - Lamont Dozier '74
» Mr.Electric's "The White Metal Show"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: