AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ndryshimi i emrit te universitetit te Vlores, kundershtojne politikanet

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ndryshimi i emrit te universitetit te Vlores, kundershtojne politikanet   28.07.08 7:21

Tentativa e senatit tė Universitetit tė Vlorės pėr t’i hequr atij emrin "Ismail Qemali", ka bashkuar pavarėsisht divergjencave tė kohėve tė fundit, opozitėn dhe maxhorancėn. Deputetet Malaj dhe Leskaj te qytetit bregdetar, tė pyetur nga ALSAT mbi kėtė cėshtje, kundėrshtojnė fort nismėn e rektorit Tanush Sashka, duke e quajtur atė njė gafė tė pamenduar, ndoshta dhe tė qėllimtė
Back to top Go down
View user profile
 
Ndryshimi i emrit te universitetit te Vlores, kundershtojne politikanet
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: