AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2017
SunMonTueWedThuFriSat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Levizja qytetare "Zgjohu" pershendet krijimin e qeverise se re maqedone

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Levizja qytetare "Zgjohu" pershendet krijimin e qeverise se re maqedone   28.07.08 7:20

Lėvizja qytetare "Zgjohu" pėrshėndet formimin e Qeverisė sė re dhe vecanėrisht pėrfshirjen ne pėrbėrjen e kabinetit tė ri qeveritar tė Bashkimit Demokratik pėr Integrim. Kryetari i lėvizjes zgjohu Artan Grubi vlerėson se nė kėtė mėnyrė respektohet verdikti popullit por edhe do tė lehtėsohet puna pėr zbatimin e ligjeve qė burojnė nga Marrėveshja e Ohrit
Back to top Go down
View user profile
 
Levizja qytetare "Zgjohu" pershendet krijimin e qeverise se re maqedone
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Stump the DJ - my new "game"
» Sneak Preview of "PARALLELS" performed by Supernal Endgame
» New REINXEED - "Higher"
» Second McNaught V5 - "Vader"
» Search & Destroy on "Lost"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: