AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ministrat e rinj te qeverise Gruevski prezantohen ne dikasteret e tyre

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Ministrat e rinj te qeverise Gruevski prezantohen ne dikasteret e tyre   28.07.08 7:19

Vazhdimi i reformave nė fushėn e shėndetėsisė ėshtė prioriteti i ministrisė sė Shėndetėsisė. Kėshtu u shpreh ministri i ri Bujar Osmani pas marrjes sė detyrės nga ish-ministri Imer Selmani. "Premtoj se do tė ketė kontinuitet tė projekteve reformuese tė cilat janė pozitive, por normalisht do tė futet njė impuls dhe dinamik e re qė ėshtė konform karakterit tė ri tė ministrit edhe subjektit tė cilin e pėrfaqėsoj", tha Bujar Osmani.Ministėr i Shėndetėsisė sė Maqedonisė.
Back to top Go down
View user profile
 
Ministrat e rinj te qeverise Gruevski prezantohen ne dikasteret e tyre
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: