AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Forcat e Hamasit vėnė nė pranga 120 mbėshtetės tė Fatahut

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Forcat e Hamasit vėnė nė pranga 120 mbėshtetės tė Fatahut   28.07.08 7:12

Forcat e sigurisė sė Hamasit nė Rripin e Gazės u kanė vėnė prangat 120 persona tė cilėt shihen si anėtarė tė lėvizjes fatal tė presidentit tė autoritetit pėlastinez Mahmud Abaz. Vala e arrestimeve shpėrtheu vetėm njė ditė pas pesė militantė tė Hamasit dhe njė kalimtare e rastit humbėn jetėn nė njė shpėrthim me bombė. Nė rripin e trazuar tė Gazas sot janė mbajtur funeralet e tyre. Arrestimet mė tė fundit pritet tė sjellin njė valė tė re trazirash tė brendshme nė rripin e kontrolluar nga Hamasi
Back to top Go down
View user profile
 
Forcat e Hamasit vėnė nė pranga 120 mbėshtetės tė Fatahut
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: