AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Shirat e rrembyeshem, permbytje dhe viktima ne Ukraine dhe Rumani

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Shirat e rrembyeshem, permbytje dhe viktima ne Ukraine dhe Rumani   28.07.08 7:10

Pėrmbytjet e shkaktuara nga shirat e rrėmbyer, mė tė furishmit e 100 viteve tė fundit nė Ukrainė u kanė marrė jetėn 22 personave. Pėr shkak tė motit tė keq janė evakuar mė tepėr se 20 000 tė tjerė bėhet e ditur nga vendngjarja ku ka shkuar pėr tė vlerėsuar nga afėr situatėn dhe presidenti i vendit Viktor Jushcenko.
Back to top Go down
View user profile
 
Shirat e rrembyeshem, permbytje dhe viktima ne Ukraine dhe Rumani
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: