AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
October 2017
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Nėntė persona tė vrarė nė Liban

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Nėntė persona tė vrarė nė Liban   28.07.08 6:49

Mbrėmė janė zhvilluar pėrleshje tė ashpra nė Triopoli tė Libanit, nė tė cilat janė vrarė nėntė persona, pėrfshirė njė fėmijė.
Pėrleshjet qė kanė vazhduar gjatė gjithė natės janė zhvilluar ndėrmjet pjesėtarėve tė bashkėsive sunite dhe alavite.

“Ushtria po mundohet ta qetėsojė situatėn nė veri”, ka thėnė njė zyrtar i ushtrisė pėr AFP, duke shtuar: “Pėr tė pasur siguri duhet tė ketė marrėveshje politike
Back to top Go down
View user profile
 
Nėntė persona tė vrarė nė Liban
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: