AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gilani: Lufta kundėr terrorizmit ėshtė nė interesin tonė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Gilani: Lufta kundėr terrorizmit ėshtė nė interesin tonė   28.07.08 6:47

Pakistani ėshtė duke e luftuar al Qaeda-n dhe talibanėt pėr interesat e veta, ka thėnė tė shtunėn kryeministri pakistanez, Yousaf Raza Gilani, para se tė nisej nė vizitėn e tij tė parė zyrtare nė SHBA.
“Ekstremizmi dhe terrorizmi janė problem pėr neve. Kjo ėshtė lufta jonė dhe na takon neve”, iu ka thėnė ai gazetarėve nė njė bazė ushtarake nė qytetin Rawalpindi, afėr Islamabadit.

“Prioritet pėr mua ėshtė tė ushtroj ligjin dhe rendin nė vend... dhe kjo ėshtė arsyeja pse ėshtė nė interesin tonė qė ta luftojmė ekstremizmin dhe terrorizmin
Back to top Go down
View user profile
 
Gilani: Lufta kundėr terrorizmit ėshtė nė interesin tonė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: