AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Italia ndihmon policinė shqiptare me aparate pėrgjimi

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Italia ndihmon policinė shqiptare me aparate pėrgjimi   28.07.08 6:37

Qeveria italiane dhuroi pajisje pėr sistemin e pėrgjimeve dhe mjete tė tjera pėr policinė shqiptare nė kuadėr tė projektit pėr forcimin e kontrollit kufitar dhe drejtėsinė penale, me qėllim tė luftės kundėr trafiqeve ilegale dhe krimit tė organizuar.
Projekti pritet tė sjellė pėrmirėsimin e kapaciteteve profesionale tė policisė shqiptare pėr fushėn e pastrimit tė parave. Teknologjia do tė jetė nė dispozicion tė strukturave tė specializuara tė policisė shqiptare.

Vlera prej 995 mijė dollarėsh u financua nga Ministria e Jashtme e Italisė dhe konsiderohet njė faktor mbėshtetės i fuqishėm pėr luftimin e trafiqeve ilegale dhe krimit tė organizuar.
Back to top Go down
View user profile
 
Italia ndihmon policinė shqiptare me aparate pėrgjimi
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: