AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
March 2018
SunMonTueWedThuFriSat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Barcelona dhe Reali nė garė pėr Benzeman

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Barcelona dhe Reali nė garė pėr Benzeman   28.07.08 6:36

Barcelona shpreson se me njė angazhim mė tė madh do tė arrijė ta mposhtė Real Madridin nė luftė pėr sulmuesin e Lyonit, Karin Benzema.
Sport shkruan se edhe pse Benzema nė disa raste ka deklaruar se dėshiron qė njė ditė tė luajė pėr Real Madridin, drejtori i Barcės, Txiki Begiristain, gjatė gjashtė muajve tė kaluara ka pasur disa kontakte me agjentin e Benzemas, madje edhe kishte udhėtuar nė Francė pėr takim.

Benzema dhe agjenti i tij kanė deklaruar tashmė se sulmuesi do tė luajė pėr Lyonin edhe nė sezonin e ardhshėm, por edhe krahas kėsaj, tentimet e gjigantėve nuk ndalojnė.

Mediat spanjolle shkruajnė se ende ka gjasa qė Ramon Calderon qė nė kėtė periudhė tė bėjė ofertė pėr Benzeman, pasi qė tashmė e ka bėrė tė qartė se nuk do ta sjellė Cristiano Ronaldon nė Bernabeu.
Back to top Go down
View user profile
 
Barcelona dhe Reali nė garė pėr Benzeman
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jarle Bernhoft
» 2010.10.23. - Barcelona, Spain
» We're in Barcelona - 2016-09-23 (RINA)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: