AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Spalletti kthen sytė kah Huntelaar

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Spalletti kthen sytė kah Huntelaar   28.07.08 5:50

Trajneri i Romės, Luciano Spalletti, thotė se ata do tė kėrkojnė njė alternativė tjetėr nėse Fiorenmtina refuzon tė shesė Adrian Mutun.
“Mendoj se negociatat pėr Mutu kanė pėrfunduar. Klubi nuk mund tė fajėsohet nėse ai nuk vjen, dhe duket se ne do tė duhet tė shohim diku tjetėr. Por, do tė jemi tė qetė dhe do t’i shikojmė gjėrat me kujdes”, ka thėnė Spalletti pėr Tuttomercatoweb.

“Jemi duke kėrkuar dy lojtarė, pasi qė ekipi nuk ėshtė komplet kėshtu si ėshtė. Nuk kam folur ende pėr Julio Baptistėn. Ai ėshtė njė lojtar i mirė, por ne jemi nė rregull nė mesfushė. Huntelaar ėshtė njė lojtar shumė i mirė, por duhet tė shohim dhe nuk do tė ketė blerje qė do tė shkaktojnė panik”, ka shtuar italiani
Back to top Go down
View user profile
 
Spalletti kthen sytė kah Huntelaar
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: