AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Rooney: Jemi mė tė mirėt nė botė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Rooney: Jemi mė tė mirėt nė botė   28.07.08 5:49

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, ka deklaruar se skuadra e tij ėshtė mė e forta nė botė dhe se ata janė tė gatshėm t’i mbrojnė titujt e fituar sezonin qė shkoi.
“Pas suksesit qė arritėm sezonin e kaluar tė gjithė do ta presin ta pėrsėrisim tė njėjtėn gjė. Ne kemi njė skuadėr shumė tė fuqishme dhe mund tė luajmė edhe mė mirė se sezonin qė lamė pas”.

“Ėshtė e kuptueshme se pasi fiton trofe krijon edhe mė shumė besim nė vete. Mirėpo ne besojmė se jemi mė tė mirėt nė botė. Shpresoj se do ta dėshmojmė pėrsėri kėtė”, ka thėnė 22-vjeēari.
Back to top Go down
View user profile
 
Rooney: Jemi mė tė mirėt nė botė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: