AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Avokatėt depozitojnė ankesėn kundėr transferit tė Karaxhiqit nė Hagė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Avokatėt depozitojnė ankesėn kundėr transferit tė Karaxhiqit nė Hagė   27.07.08 9:37

Avokatėt mbrojtjes tė ish-liderit serbo boshnjak Radovan Karaxhic kanė plotėsuar ankesėn kundėr transferimit tė klientit tė tyre nė Gjykatėn Ndėrkombėtare tė Hagės. Avokatėt thanė se dokumenti ėshtė depozituar vetėm pak minuta para se tė skadonte afati zyrtar nė mbrėmjen e sė premtes.

Autoritetet serbe duhet tė marrin nė dorė apelimin, pėrpara se tė dėrgojnė ish-liderin serbo boshnjak Radovan Karaxhic nė Hagė. Afati pėr dorėzimin e apelit kundėr ekstradimit tė Karaxhicit, skadonte nė orėn 20 tė ditės sė premte. Pas apelit, ēėshtja i kalon tani qeverisė serbe, e cila jep dhe vendimin pėrfundimtar nė lidhje me ekstradimin apo jo tė Radovan Karaxhicit.
Back to top Go down
View user profile
 
Avokatėt depozitojnė ankesėn kundėr transferit tė Karaxhiqit nė Hagė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: