AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gjashtė palestinezė tė vdekur nga sulmet nė qytetin e Gazės

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Gjashtė palestinezė tė vdekur nga sulmet nė qytetin e Gazės   27.07.08 9:36

Si pasojė e njė shpėrrthimi nė njė zonė bregdetare ne Rripin e Gazės kanė humbur jetėn pesė militantė dhe njė vajzė e re. Tė paktėn 20 persona tė tjerė janė plagosur, bėjnė tė ditur burimet zyrtare tė vendit.
Liderėt e lėvizjes islamike Hamas kanė fajėsuar bashkėpunėtorėt e Izraelit nė Gaza dhe kanė arrestuar mbi 40 persona tė lėvizjes Fatah tė presidentit afgan Mahmud Abaz. Ky ėshtė njė ndėr sulmet mė tė pėrgjakshme, qė pas hyrjes nė fuqi tė armėpushimitnė mes tė Izraelit dhe Hamasit muajin e kaluar
Back to top Go down
View user profile
 
Gjashtė palestinezė tė vdekur nga sulmet nė qytetin e Gazės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: