AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2017
SunMonTueWedThuFriSat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Pjesėtarėve tė TMK-sė u sugjerohet tė gjejnė punė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Pjesėtarėve tė TMK-sė u sugjerohet tė gjejnė punė   27.07.08 9:06

Shtabi i Pėrgjithshėm i TMK-sė, tė gjithė pjesėtarėve tė vet ua ka dėrguar njė letėr, pėrmes sė cilės u sugjerohet tė nisin tė kėrkojnė vende tė tjera tė punės, bėn tė ditur nė numrin e sotėm gazeta Express.
Ndėrkohė, sipas kėsaj gazete, vetė Shtabi dhe Qeveria, ende nuk janė duke u pajtuar se si do tė duket Ligji pėr pensionim tė pjesėtarėve tė TMK-sė.

Siē bėn tė ditur Express, letra iu ėshtė dėrguar pjesėtarėve tė TMK-sė rreth tri javė mė parė, ndėrsa nė letėr ndėr tė tjera sugjerohet qė, tė gjithė pjesėtarėt aktualė tė TMK-sė janė tė lirė qė deri nė fund tė kėtij viti, tė kėrkojnė dhe tė gjejnė punė tė tjera.

Shpėrndarjen e kėsaj letre e ka konfirmuar edhe Enver Dugolli, shef i Zyrės pėr Informim tė TMK-sė. Ai ka sqaruar se njė letėr e tillė sugjeruese u ėshtė dėrguar tė gjithė pjesėtarėve, pa dallim moshe ose rangut.

“Kjo letėr ėshtė thjesht si lajmėrim dhe u mundėson tė mos mbesin pend duke pritur , por nėse duan, tė gjejnė punė”, ka thėnė Dugolli
Back to top Go down
View user profile
 
Pjesėtarėve tė TMK-sė u sugjerohet tė gjejnė punė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: