AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Policia e Torontos ėshtė duke i kėrkuar pronarėt e 1.500 biēikletave tė cilėt ata i kanė kapur pas aksionit tė ndėrmarrė nė dyqane, shtėpi dhe garazhe nė qytetin mė tė madh tė Kanadasė.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Policia e Torontos ėshtė duke i kėrkuar pronarėt e 1.500 biēikletave tė cilėt ata i kanė kapur pas aksionit tė ndėrmarrė nė dyqane, shtėpi dhe garazhe nė qytetin mė tė madh tė Kanadasė.   27.07.08 8:47

Hoteli i parė nė botė nga rėra ėshtė punuar nė Dorset (Angli) dhe ėshtė duke pranuar mysafirėt e tij tė parė pėr 10 funte angleze pėr natė.
Janė nevojitur 1.000 tonė rėrė dhe njė ekip prej katėr skulptorėsh pėr tė punuar 14 orė nė ditė pėr shtatė ditė rresht pėr tė ndėrtuar strukturėn nė plazhin Weymouth.

Mysafirėt mund tė rezervojnė qėndrimin nė hotel, i cili pėrfshin shtretėrit e punuar nga rėra, derisa shiu tė mos i prish ata.

Njė hulumtim i bėrė nga Laterooms.com parashikon se 37 milionė njerėz do tė kėnaqen nė plazhet e Britanisė kėtė vit.

Hoteli i rėrės ofron dhoma dyshe tė fjetjes, derisa struktura pa kulm u ofron mundėson mysafirė qė t’i shikojnė yjet gjatė natės, ka thėnė firma e cila e ka porositur ndėrtimin e hotelit.

Por nuk ka vende tualeti dhe njerėzve u ėshtė tėrhequr vėmendja se rėra “futet gjithkah".

Mark Anderson, krijues i hotelit tė rėrės, ka thėnė: "Kjo ėshtė struktura mė e madhe nė formė tė kėshtjellės e ndėrtuar ndonjėherė nė Britani tė Madhe
Back to top Go down
View user profile
 
Policia e Torontos ėshtė duke i kėrkuar pronarėt e 1.500 biēikletave tė cilėt ata i kanė kapur pas aksionit tė ndėrmarrė nė dyqane, shtėpi dhe garazhe nė qytetin mė tė madh tė Kanadasė.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Wow! Duke Pearson Big Band (1969) - never before released
» Duke Alloy v Love Injection: Summerfield School Hall, Birmingham. 1988.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: