AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Dėnohet pėr pirje tė duhanit nė furgonin e tij

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Dėnohet pėr pirje tė duhanit nė furgonin e tij   27.07.08 8:45

Njė piktor dhe dekorues ėshtė dėnuar pėr pirje tė duhanit tė furgonin e tij, sepse ėshtė klasifikuar si vendi i tij i punės.
Gordon Williams, 58-vjeēar, i cili kishte mbaruar punėn e tij ditore dhe ishte duke vozitur pėr nė dyqanet e tij, ėshtė dėnuar me 30 funte angleze.

Ai ka thėnė pėr gazetėn britanike The Sun: "Mė kanė thėnė se pėr shkak qė furgoni im ėshtė vendi im i punės unė i kisha shkelur ligjet mbi duhanin.

"Furgoni ėshtė i siguruar vetėm pėr pėrdorim personal dhe tė mė dėrgoj deri nė punė e anasjelltas. Nuk ėshtė vendi im i punės – unė dekoroj shtėpi jo kombi".

Gordoni, i cili pinė dhjetė cigare nė ditė, ėshtė duke planifikuar tė apelojė edhe pse gruaja e tij Sue, 56-vjeēare, tanimė ka paguar gjobėn.
Back to top Go down
View user profile
 
Dėnohet pėr pirje tė duhanit nė furgonin e tij
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: