AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Fotografi tė reja tė Kia Soul

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Fotografi tė reja tė Kia Soul   27.07.08 8:36

Me fotografitė e reja Kia ka publikuar edhe se modeli i ri Soul nė fillim do tė jetė nė dispozicion me tre motorė – dy me benzinė dhe njė me naftė.
Motori mė i dobėt me benzinė prej 1.6 litrash paraqet edhe motorizimin bazė, e mbi tė gjendet motori 2.0 litėrsh. Pėrderisa ai me naftė prej 1.6 litrash pėrdorė mbushės turbo me gjeometri variabile
Back to top Go down
View user profile
 
Fotografi tė reja tė Kia Soul
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ASHER WORLD v BASS ODYSSEY v SOUL II SOUL v DOWNBEAT: CANADA. 1994
» Modern Soul selection
» 80s & 90s Soul mix
» Wicked Soul Mix
» Loose Ends v Soul II Soul

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: