AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
February 2018
SunMonTueWedThuFriSat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Disqe tė bukura mobile nga LG

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Disqe tė bukura mobile nga LG   27.07.08 8:35

Disqet mobile, tė jemi realė, nga ana teknologjike tė gjithė janė pak a shumė tė njėjtė, prandaj zgjedhja zakonisht bėhet pėr atė qė mė sė shumti ju pėlqen nga pamja estetike. E pikėrisht kėtė e ka vėnė nė shėnjestėr kompania LG me serinė e re tė saj XD1.
XD1 disqet pėrbėhen nga disqet tė forta 2.5 SATA 2 me qasje USB 2.0, derisa vijnė nė shitje me kapacitete prej 120, 160, 250 i 320 GB.

Sa i pėrket pamjes sė jashtme, ai do tė vije me dy ngjyra: tė zezė dhe me ngjyrė tė kuqe tė mbylltė. Se kur do tė gjenden nė treg dhe ēmimi pėr momentin nuk janė tė njohura
Back to top Go down
View user profile
 
Disqe tė bukura mobile nga LG
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 1987.11.03 - Mobile Municipal Auditorium, Mobile, USA
» Priroda
» Mobile Phone Games
» Wireless Headphones
» Getting pop up ads and redirection to off site stuff on mobile devices and/or pc

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: