AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Tastierė magjike nė Motorolan e re

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Tastierė magjike nė Motorolan e re   27.07.08 8:33

Nė treg mė nė fund ėshtė paraqitur super-celulari i paralajmėruar qe shumė kohė nga Motorola - ROKR E8. Dizajni i pėrsosur dhe opsionet e avancuara garantojnė se do t’ia kalojė popullaritetit tė celularit RAZR, tė prodhuar po ashtu nga Motorola.
Duke pėrdorur teknologjinė inovative MakeShift, ekspertėt nga Motorola janė pėrkujdesur qė ROKR E8 nė njė moment tė shfaqė vetėm ato taste tė cilat ju nevojiten. Brenda pak kohe kjo pajisje shndėrrohet nga telefoni celular nė MP3 player dhe anasjelltas.

Megjithatė, pėr dallim nga tastierat e zakonshme virtuale, ROKR E8 nė prekje reagon me anė tė vibrimit apo lėvizjes sė vogėl, kėshtu qė keni ndjenjėn se keni prekur njė tast i cili ėshtė ‘i gjallė’.

ROKR E8 ka FastScroll, njė rrotėz navigimi e cila shfrytėzuesve u mundėson shfletim mė tė lehtė tė pėrmbajtjeve tė ruajtura nė pajisje.
Back to top Go down
View user profile
 
Tastierė magjike nė Motorolan e re
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: