AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 MP3 player mozaik

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: MP3 player mozaik   27.07.08 8:32

Kompania Creative ka paraqitur MP3 playerin e saj tė ri me emėrtimin Zen Mosaic, i cili para sė gjithash ėshtė interesant pėr shkak tė dizajnit tė tij tė pazakontė.
Nė fakt, tastet pėr udhėheqje me Zen Mosaic janė mė tė voglat e mundur, qė bien nė sy duke marrė parasysh se nė pajisje tė tilla prodhuesit mundohen tė shfrytėzojnė secilin milimetėr tė hapėsirės. Mirėpo kėsaj radhe dizajni ‘mozaik’ ka kushtėzuar vendosjen e tasteve, dhe nuk jemi tė sigurt se rezultati ka qenė ideal
Back to top Go down
View user profile
 
MP3 player mozaik
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hank Crawford Sax Player Dies at 74
» Youngest Ever Table Tennis Player + Multiball!
» New Pioneer PD-50 (Hibit 32 ) CD /SACD player
» Local(SG) Short Pips Player( Pen Hold).
» New Third Day album coming Oct. 19

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: