AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Philips paraqiti DVD playerin mobil

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Philips paraqiti DVD playerin mobil   27.07.08 8:31

Kompania Philips ka paraqitur DVD playerin i cili pos qėllimit bazė ofron mundėsinė edhe tė shfletimit tė pėrmbajtjeve video nga iPod.
Pajisja me shenjėn DCP951 posedon ekran LCD me diagonale prej nėntė inēėsh, altoparlante, e pėrveē paraqitjes sė DVD-ve, ofron lidhje solide me pajisjet tjera.

Si fillim, nė tė gjendet qasja e veēantė nė pjesėn anėsore tė pajisjes i cili mundėson ndėrlidhje me playerin multimedial iPod tė kompanisė Apple. Nė tė gjithashtu gjendet edhe lexuesi i kartelave tė memories SD/MMC, qė do tė thotė se nė kėtė player mund tė shfletoni edhe fotografitė dhe pjesėt e video materialeve tė cilat i keni regjistruar me videokamerė apo fotoaparat.

DVD-ja mobile e Philips mbėshtet formate tė ndryshme siē janė DVD, DVD+/-R, (S)VCD, DivX e MPEG4. Bateria e integruar siguron dy orė e gjysmė tė riprodhimit, e pėr energji shtesė dhe lidhje sistemi mobil ka AC e auto adapter si dhe kabllo AV.

Pajisja DVD mobile e Philips DCP951 mund tė blihet me njė ēmim rreth 260 euro
Back to top Go down
View user profile
 
Philips paraqiti DVD playerin mobil
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cop and Badman (Liccle Film Dvdrip)
» [DONE] JiMat, ada yang mau dateng? o.o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: